R. M. Agency sa zúčastnila semináru svetoznámeho rečníka a kouča Anthonyho Robbinsa,  ktorý sa konal prvý krát v strednej európe!


Žilinská spoločnosť R. M. Agency sa v dňoch 20. – 23.3.2015 zúčastnila semináru s jedným z najvplyvnejších motivátorov a novodobých učiteľov dneška, Anthonym Robbinsom. Tí najlepší zo spoločnosti sa vydali na niekoľkodňovú cestu za sebapoznaním. Stredoveké poľské mesto Poznaň dýcha históriou, stáročné budovy, kaviarničky, objímajúce sa páriky na lavičkách, to všetko je v ostrom kontraste s akciou a dynamikou, ktorú do mesta priniesol Anthony Robbins. Kto to vlastne je?

Predstavte si, že máte 17 rokov. Vyhodia vás z domu a nemáte nič. Nevzdáte sa, pracujete, máte sny, ciele a idete za nimi. O pár rokov máte milióny a hovoríte o sile osobnosti státisícom iných.To je Anthony Robbins v skratke. Treba dodať že pracuje s najväčšími osobnosťami na svete. Medzi nimi sú medzinárodní lídri, výnimoční športovci a herci, ktorým pomohol dosiahnuť vrcholové výkony a vysokú úroveň efektivity. Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams, Hugh Jackman, Pitbull, Oprah Winfrey  a mnohí ďalší sú žijúcimi dôkazmi týchto slov.

Tím R. M. Agency sa od Anthonyho Robbinsa naučil o dôležitosti jasných cieľov nielen v profesionálnej, ale aj súkromnej sfére života. Nešlo len o nudnú sériu prednášok, ale hotovú show, kde nebola núdza o tanec, spev, skrátka bola to riadna párty. Nezabúdalo sa však na to podstatné. Silu ducha, pozitívne myslenie, energiu na to, aby získané vedomosti nevyprchali hneď po skončení seminára. Anthony Robbins je človek, ktorý sa nesnaží ľudí meniť na niečo, čo nie sú. Len im pomáha objaviť to, čo nevidia, ich skrytý potenciál. Dáva silu premeniť sny na hmatateľné výsledky. Aj vďaka nemu získala naša spoločnosť R. M. Agency nový pohľad na svet, ktorý bude pre nás a taktiež našich klientov určite len prínosom.

A za to ti Anthony ďakujeme. :)