Spoločnosť R. M. Agency mala tú česť privítať vo svojom sídle známu návštevu, majstra pizze, ktorým je Andrea Ena. Jeho reštaurácia U taliana v Ružomberku je preslávená po celom Slovensku a smelo môžeme povedať, že ide o jednu z najlepších pízz u nás vôbec. Dlhoročné pozitívne skúsenosti Andreu so spoločnosťou R. M. Agency ho priviedli na súťaživú partičku v stolnom futbale a priateľskú večeru. A to všetko samozrejme so svojou najlepšou  kamarátkou, psíkom Mia.

O koho sa vlastne jedná? Andrea Ena pochádza zo Sicílie a taliansky temperament úspešne pretavil na úspech v slovenských končinách. Jeho pizza sa stala pojmom, rovnako ako on. Charizmatický Talian pravidelne varí v relácií Dámsky klub na STV1, určite ho tak poznáte aj z televíznych obrazoviek. Jeho reštauráciu pravidelne navštevujú známe osobnosti. Peter Sagan, Bibiana Ondrejková, Matúš Kozáčik, Daniel Lipšic, Adam Ďurica, Elena Vacvalová, Lenka Čviriková Hriadelová. To je len zlomok zo známych mien, ktoré si pochutili na jeho umení. A samozrejme tisíce ďalších. O jeho popularite a kvalite svedčí ďalší fakt. Len málo slovenských pizzérií sa môže pochváliť viac ako 11 000 „Páči sa mi to“ na Facebooku.

Prečo zavítal Talian práve ku nám? Spoločnosť R. M. Agency pre neho už 2krát realizovala reklamnú kampaň so zľavovými kupónmi. Vďaka nim spoznalo skutočnú kvalitu, ktorá sa im dostane len U Taliana množstvo spokojných zákazníkov. Už teraz sa tešíme na ďalšiu Andreovu návštevu a samozrejme jeho fantastickú pizzu.

Pevne veríme, že spoločnosť R.M.Agency  bude mať aj v budúcnosti tú česť spolupracovať s pizzeriou U taliana na dalších reklamných kampaniach.